Partybox.pl
 

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystywane są w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności Akceptuję

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystywane są w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności Akceptuję
 • Koszyk jest pusty
(0)
 
 
Twoja przeglądarka musi obsługiwać JavaScript.

Jak zorganizować wieczór kawalerski? Co zrobić, kiedy weekend w Las Vegas nie wchodzi w rachubę

Wieczór kawalerski, jedyne tak zwariowane wydarzenie w życiu mężczyzny… Przynajmniej jeśli wierzyć temu, co pokazują w filmach. A co pokazują? Oczywiście spontaniczne, organizowane na ostatnią chwilę wyjazdy do stolicy hazardu, po których nie ma do końca pewności, czy przyszły Pan Młody zdąży dotrzeć na ceremonię… jeśli w ogóle o niej nie zapomniał. A jak jest naprawdę? Czym rzeczywistość różni się od ekranowej fikcji – i jak zorganizować wieczór kawalerski, który nie postawi pod znakiem zapytania zbliżającego się ślubu? Przekonajmy się!

 

Spis treści

 • co to jest wieczór kawalerski?
 • Kto i kiedy powinien zorganizować wieczór kawalerski?
 • Gdzie i jakim kosztem zorganizować wieczór kawalerski?
 • Pomysły na udany wieczór kawalerski
 • Gry i zabawy na wieczór kawalerski
 • O tym trzeba pamiętać...
 • Podarunek dla pana młodego i zaproszonych gości

Czym właściwie jest wieczór kawalerski…

Zacznijmy od tego, co najważniejsze, czyli tak właściwie co to jest wieczór kawalerski (i czy koniecznie musi uwzględniać striptizerki)? Wieczór kawalerski to impreza organizowana wyłącznie w męskim gronie, stanowiąca dla przyszłego Pana Młodego „ostatnią okazję”, by wyszaleć się jeszcze przed zmianą stanu cywilnego. Nigdzie nie jest jednak powiedziane, że trzeba przy tej okazji zarazić się jakąś chorobą weneryczną, czasowo stracić pamięć czy zdekompletować uzębienie.

Imprezy kawalerskie mogą wiązać się z wyjściem na miasto, rajdem po klubach nocnych, ale wcale nie muszą. Przede wszystkim nie wszyscy dobrze odnajdują się podczas takich wypraw – i jeśli na co dzień od klubów i dyskotek stronią, trudno oczekiwać, że tak chcieliby właśnie spędzić swój kawalerski wieczór. To, że „dużo osób tak robi” albo „tak wypada” to żaden argument. Jeśli więc masz zupełnie inny pomysł na to, jak zorganizować wieczór kawalerski, śmiało – zrezygnowanie z wcale nie tak atrakcyjnego standardu na pewno mu nie zaszkodzi. Najważniejsze przecież, żeby zadowolony był główny bohater imprezy – jaka by ona ostatecznie nie była.

Można zdecydować się na najróżniejsze atrakcje na wieczór kawalerski, można spędzić czas w domu, można wybrać się w jakieś miejsce, a nawet pojechać wspólnie na jakiś wyjazd. To całkowicie zmienia punkt widzenia na to, co to jest wieczór kawalerski – bo koniec końców może nim być wszystko. Nie czuj się więc w żaden sposób zobowiązany do powielania schematów, na które ani Ty – ani którzykolwiek zaproszeni na wieczór goście – nie mają ochoty. Zorganizujcie to wydarzenie całkowicie po swojemu. Wtedy będziecie bawić się najlepiej i na dłużej je zapamiętacie!

12,89 zł
24,99 zł
34,99 zł

Kto powinien zorganizować wieczór kawalerski – i kiedy?

Osobną kwestię stanowi to, kto organizuje wieczór kawalerski. W tym względzie zdania są mocno podzielone. Jedni wychodzą z założenia, że cała inicjatywa, a także lwia część jej organizacji pozostaje po stronie Pana Młodego. Inni – i tych jest wcale nie mniej – twierdzą, że najlepiej byłoby całe przygotowania zachować w tajemnicy i dopiero w ostatniej chwili o planowanej imprezie powiadomić głównego bohatera.

Pierwsza wersja wydaje się nieco kłócić z założeniami zabawy, druga natomiast jest w praktyce trudna do zrealizowania. Prędzej czy później bowiem przyszły Pan Młody zacznie się dopytywać, co właściwie z tym wieczorem kawalerskim i być może nawet – nie widząc ruchu ze strony swoich najbliższych – samemu podejmie jakieś kroki, by taki wieczór jednak się odbył. Tak źle i tak niedobrze, jak to mówią.

Co w takiej sytuacji? Najlepiej postawić na wariant pośredni, czyli poinformować Pana Młodego o terminie wieczoru kawalerskiego – można nawet go wspólnie uzgodnić – a następnie dać mu do zrozumienia, że nie ma się czym martwić (w wersji bardziej bezpośredniej: żeby się nie wtrącał). Dzięki temu przyszły małżonek będzie miał pewność, że nie ominie go ostatnia prawdziwie męska impreza, a jednocześnie organizatorzy będą mieli tak przydatną przy organizowaniu jakiegokolwiek wydarzenia swobodę.

Zatem kto organizuje wieczór kawalerski? Najlepiej – świadek Pana Młodego albo najbliższy przyjaciel (nierzadko świadek i najlepszy przyjaciel to jedna i ta sama osoba). Czy sam? Bynajmniej. Warto podzielić zadania organizacyjne, a także koszty, pomiędzy wszystkich zaproszonych uczestników.

Skoro wiemy już kto, powinniśmy dowiedzieć się też kiedy. Wieczór kawalerski organizowany jest najczęściej na około tydzień do dwóch przed ślubem, natomiast na pewno nie w przeddzień uroczystości, jak można by wywnioskować z popularnych amerykańskich filmów. Byłoby to nie tylko niebezpieczne, ale też całkowicie niepraktyczne. Wieczór kawalerski trzeba odespać, a przecież przygotowania w dniu ślubu zaczynają się już bladym świtem. Co więcej, po ślubie jest przecież wesele, czyli kolejna całonocna zabawa, po której niektórzy organizują jeszcze kolejną – poprawiny. Zupełnie bez sensu byłoby rozpocząć ten „maraton” od niekiedy mocno męczącego wieczoru kawalerskiego. Jeśli więc zastanawiasz się, kiedy wieczór kawalerski będzie najbardziej wskazany, to właśnie do dwóch tygodni przed ślubem, ale i nie później niż na kilka dni przed wielką datą.

Gdzie i jakim kosztem zorganizować wieczór kawalerski

Pytania „gdzie zorganizować wieczór kawalerski?” oraz „ile kosztuje wieczór kawalerski?” są ze sobą bezpośrednio powiązane. Jedno wynika z drugiego… a także kilku innych czynników. Zacznijmy od pierwszego – bo to ono bardzo mocno przekłada się na sumaryczny koszt imprezy. Jednoznacznej odpowiedzi natomiast nie ma i różne opcje wchodzą w grę, chociażby:

 • Mieszkanie świadka lub Pana Młodego – jeśli impreza ma mieć „charakter stacjonarny”, a któryś z ważniejszych uczestników wieczoru dysponuje wystarczającą przestrzenią, nic nie stoi na przeszkodzie, aby z niej skorzystać i dzięki temu zaoszczędzić.
 • Klub nocny – to propozycja dla osób, które lubią spędzać czas na zabawie w dyskotekach, przy głośnej muzyce i wśród innych ludzi. Można tez poprzestać na jednym klubie albo wybrać się na całą wyprawę, na przykład po kilku najbardziej popularnych lokalach w okolicy.
 • Pub lub restauracja – pozwalają posiedzieć w miłej atmosferze, racząc się piwem i czymś do jedzenia. To dobry pomysł na niezobowiązujące wyjście, przy czym należy pamiętać o odpowiednio wczesnym złożeniu rezerwacji. Znalezienie wolnego miejsca dla większej grupy na ostatnią chwilę może być bardzo kłopotliwe, a wszelkich komplikacji chciałoby się przecież uniknąć.
 • Kręgielnia lub sala bilardowa – połączenie wieczoru kawalerskiego ze sportem oraz odrobiną rywalizacji to zawsze dobry pomysł, dodający całości szczególnego charakteru i utrzymujący zaangażowanie uczestników przez całą imprezę. Kręgle, bilard czy snooker to tylko początek długiej listy atrakcyjnych możliwości.

Pomysłów na to, gdzie zorganizować wieczór kawalerski, jest jeszcze wiele i zdecydowanie warto zdecydować się na coś oryginalnego. To w końcu jedyny tak szczególny wieczór w życiu Pana Młodego, niech więc wyróżnia się każdym możliwym aspektem. A ile kosztuje wieczór kawalerski?

Wszystko zależy od wybranego miejsce i tego, jak wyglądają w nim opłaty. Wiadomo, że popołudnie na stoku narciarskim kosztować będzie nieco więcej niż sesja gier planszowych we własnym mieszkaniu, ale przecież w kosztach organizacji wieczoru powinni partycypować wszyscy uczestnicy (nawet jeśli Pan Młody czuje się w obowiązku pokrycia wydatków). Przy kilku czy nawet kilkunastu osobach płacących uzbieranie trochę większej – w granicach rozsądku, oczywiście – sumy nie powinno stanowić żadnego problemu. Jest w związku z tym więcej niż prawdopodobne, że wydatki nie pokrzyżują nawet bardziej zwariowanych planów!

Oryginalny pomysł sekretem udanego wieczoru kawalerskiego

Jednym z bardziej istotnych pytań, jakie zadają sobie organizatorzy, jest o to, co robić w wieczór kawalerski. Czy potraktować go po prostu jak każdą inną okazję do spotkania ze znajomymi i miło spędzić czas bez żadnych określonych „postanowień” czy wręcz przeciwnie – potraktować wieczór kawalerski jako zachętę, ale i niejako przymus zrealizowania całej listy rzeczy. I znów najlepsza odpowiedź, to odpowiedź pośrednia – czyli przede wszystkim dobrze się bawić. Dobry pomysł na wieczór kawalerski nie musi koniecznie oznaczać zdobycia Mount Everestu, pieszej wycieczki na biegun czy osiągnięcia zawodowstwa w grze w jengę. Może oznaczać na przykład… imprezę z motywem przewodnim.

Impreza tematyczna na wieczór kawalerski to doskonały sposób na to, by pogodzić różne oczekiwania, jakie wiążą się z tą specjalną okazją. Pozwoli odróżnić kawalerskie przyjęcie od innych imprez, a jednocześnie nie będzie zmuszał do porzucenia ulubionej formy zabawy. Co więcej, znalezienie odpowiedniego motywu przewodniego nikomu nie sprawi trudności, bo obszerną kolekcję propozycji zebraliśmy dla Ciebie w Partybox.pl. Jeśli więc masz ochotę na oryginalny pomysł na wieczór kawalerski, możesz skorzystać chociażby z któregoś z poniższych:

 • Wieczór kawalerski w garniturach pokazuje, że nawet tak szalone w swoich założeniach imprezy jak ostatnia taka męska noc mogą być całkiem eleganckie. Przynajmniej na pierwszy rzut oka! Wystrojeni w garnitury panowie z pewnością zachowywać się będą stosownie do swojego wyglądu… Ale przecież garnitur niejedno ma imię. Załóż kapelusz gangsterski z białą lamówką i od razu cała ta elegancja nabierze zupełnie innego, niespodziewanego charakteru. W końcu garnitur może stanowić tylko punkt wyjścia do bardzo kreatywnego rozwinięcia!
 • Zjazd szejków… Tyle mówi się o niechęci do Arabów, ale gdyby ktoś zamiast w Polsce, urodził się w Dubaju i mógł korzystać z powszechnych tam przywilejów, raczej nie miałby powodów do narzekania. Ale miejsca urodzenia zmienić nie sposób… Można natomiast wczuć się w rolę arabskich szejków choć na jedną noc – czy to nie ciekawa impreza tematyczna na wieczór kawalerski? Trzeba tylko uważać, żeby nie wczuć się w to wszystko nieco za mocno – i aby przypadkiem, jakimś wielkopańskim gestem, nie przepuścić oszczędności całego życia (chociażby na jedną felgę do lamborghini…).
 • Grill party wydaje się tak oczywiste, że… aż dziwne, że nie jest to jeden z najpopularniejszych motywów na wieczory kawalerskie! Męskie spotkanie przy grillu, charakterystyczny aromat dymu, smakowite potrawy, zimne piwo i rozmowy w męskim gronie – jeśli ktoś zastanawia się, co na kawalerski, ale tak żeby impreza pozostała w luźnym, niezobowiązującym klimacie, grill party nada się znakomicie. Jest tylko jedno „ale” – pogoda. By nie pokrzyżowała planów, kawalerski przy grillu to propozycja raczej na cieplejszą porę roku.
 • Rock party to natomiast propozycja dla wszystkich niespełnionych – no, tych trochę spełnionych również – muzyków sprzed lat. Bo kto za młodu nie próbował swoich sił w mniej lub bardziej udanych starciach z gitarą. Komu nie marzyło się występować na największych scenach świata niczym Iron Maiden, AC/DC czy Bon Jovi… No właśnie. Rzeczywistość zwykle jednak dość brutalnie weryfikuje te plany, co nie znaczy bynajmniej, że jest to zły pomysł na wieczór kawalerski. Chociaż na jedną noc można stać się gwiazdą rocka i podbić serca fanów z całego świata… a przynajmniej tych zaproszonych na imprezę znajomych.
 • Nerd party? Tak, nie przejęzyczyliśmy się! Jeśli zastanawiasz się jeszcze, co robić w wieczór kawalerski, zorganizuj party dla nerdów i pokaż wszystkim, że masz do siebie dystans! Poczucie humoru pozwala spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy – i jeśli na przykład największym zainteresowaniem Twoich bliskich znajomych jest chociażby gra w Minecrafta, możesz śmiało wykorzystać to jako motyw przewodni imprezy. Dodatkowo w takim przypadku zdecydowanie łatwiej będzie o gry i zabawy na wieczór kawalerski – te, jak by nie patrzeć, narzucają się niemal same.

Szukasz innych pomysłów? Znajdziesz je tutaj . I nie bój się eksperymentować. To naprawdę wyjątkowa okazja, podczas której możesz pozwolić sobie na całkowite odstępstwo od reguły – i na pewno nikt nie będzie miał tego za złe. Załóż nietypowy strój na wieczór kawalerski, wymyśl oryginalne zadania na wieczór kawalerski, a przede wszystkim pozbądź się obaw, że cokolwiek pójdzie nie tak. W gruncie rzeczy nie liczy się przecież „co”, ale „z kim”!

Pomysłowe gry i zabawy na wieczór kawalerski

Co na kawalerski przygotować, by nie wiało nudą? Jakie atrakcje wymyślić? Znalezienie ciekawego zajęcia dla kilkunastu dorosłych facetów może wydawać się dość trudnym zadaniem, dlatego najważniejsze, o czym należy pamiętać, to to, żeby… nie przesadzić. Nie szykuj więc nie wiadomo jak bardzo skomplikowanych gier, których samo zrozumienie zajmie godzinę. Postaw na to, co najprostsze – dzięki czemu będzie można skupić się na zabawie samej w sobie, a nie na opanowywaniu jej podstaw.

Potrzebujesz podpowiedzi? Gra na wieczór kawalerski OSTATNIE POŻEGNANIE została zaprojektowana z typowym dla męskich spotkań lekko wisielczym poczuciem humoru. Dwanaście różnych wyzwań, które z powodzeniem wykonać można zarówno we własnym domu, jak i podczas wyjścia do pubu czy klubu – to uniwersalna propozycja, z której uczynić można albo główną oś zabawy, albo też „plan awaryjny” na wypadek gdyby impreza nie rozkręcała się tak szybko, jak się oczekiwało. Warto wykorzystać też różnego rodzaju gadżety na wieczór kawalerskirekwizyty na patyku WĄSY doskonale komponują się z przyjęciem w garniturach. Ciekawie na zdjęciach prezentowała się będzie tabliczka ARESZTOWANY, zwłaszcza w zestawieniu z wielce wymowną kulą u nogi . Jeśli znajomi chcieliby poinformować przyszłego Pana Młodego, co sądzą o jego zbliżającym się ożenku, zastosowanie tego gadżetu na pewno nie pozostanie bez odzewu.

34,99 zł

Imprezy kawalerskie nie mogą obejść się bez mniej lub bardziej – a zwykle bardziej – krępujących pytań. Warto zawczasu przygotować sobie pytania na wieczór kawalerski, na które będą musieli odpowiedzieć albo „wylosowani ochotnicy” albo wszyscy zaproszeni po kolei. Czego powinny dotyczyć pytania na wieczór kawalerski? Najważniejsze, żeby były humorystyczne – a dotyczyć mogą zarówno Pana Młodego, jak i jego przyszłej małżonki. Można też pytać o różne fakty dotyczące znajomości z poszczególnymi gośćmi, a także chociażby o życiowe doświadczenia (jak w popularnej grze „prawda czy wyzwanie”). Jeśli wychodzisz z założenia, że dobrych pomysłów nigdy za wiele, możesz poinformować, że zaproszenie na wieczór kawalerski obliguje jednocześnie do przyniesienia przynajmniej jednej propozycji na grę.

Pamiętaj przy tym wszystkim, by zadania na wieczór kawalerski pozostały śmieszne – zarówno dla oglądających je z boku, jak i dla nieszczęśnika, któremu trafi się przymus ich wykonania. Nie chodzi przecież o to, by jakiekolwiek atrakcje na wieczór kawalerski kogokolwiek skrępowały. Wszyscy mają ostatecznie czuć się dobrze i później – równie dobrze – wspominać imprezę bez strachu przed spojrzeniem w lustro.

O czym trzeba pamiętać, organizując wieczór kawalerski

Organizowanie wieczoru kawalerskiego – czy to w domu czy w wynajętej sali – to także szereg innych elementów, o jakie należy zadbać. O czym mowa? Każdy gość powinien dostać spersonalizowane zaproszenie na wieczór kawalerski, które poinformuje go gdzie, o której, z jakiej okazji i z jakim motywem przewodnim organizowana jest impreza. Tak żeby nikt nie miał wątpliwości co do tego, czy ma założyć smoking, frak czy może wystarczy strój kąpielowy. Potrzebne będą też dekoracje na wieczór kawalerski, a to niezwykle szerokie pole do popisu. Wybrać trzeba chociażby balony na wieczór kawalerski – choć model SEKSOWNE w kolorze czarnym może niekiedy wystarczyć za całość ozdób. Przyjmijmy jednak, że para balonów to nie wszystko, na czym zależy świętującym panom.

16,89 zł
9,89 zł
39 zł

Zastanawiając się nad tym, jakie dekoracje na wieczór kawalerski wybrać, rozważ przede wszystkim to, gdzie i w jakim stylu odbywać się będzie impreza. Jeśli wynajęty lokal jest duży i raczej pustym, możesz potrzebować więcej ozdób, by czymś wypełnić salę. Jeśli zabawa ma odbywać się w mieszkaniu, lepszym rozwiązaniem być może okażą się mniejsze dekoracje, ale za to bardzo precyzyjnie dobrane pod względem motywu przewodniego. A jeśli potrzebujesz podpowiedzi, zajrzyj do nas – w naszej ofercie czeka na Ciebie mnóstwo propozycji dekoracji na wieczór kawalerski . Różnokolorowe balony na wieczór kawalerski, dekoracje wiszące i stojące, a przede wszystkim różnego rodzaju gadżety na wieczór kawalerski – słowem, wszystko, co niezbędne, by już na pierwszy rzut oka widać było, że nie jest to byle jakie przyjęcie, jakich pełno w każdy weekend, tylko impreza absolutnie jedyna w swoim rodzaju.

14,9 zł

Podczas męskiej imprezy raczej mało prawdopodobne aby miało zabraknąć alkoholu i innych napojów – zwłaszcza jeśli wśród zaproszonych gości są chociażby amatorzy domowego browarnictwa. Warto jednak pamiętać o tym, że nie samym piciem człowiek żyje, od czasu do czasu przydałoby się też aby coś zjadł. Jakie przekąski na wieczór kawalerski przygotować? Nasuwają się chrupki, chipsy i inne „niezdrowe” rzeczy, ale warto mimo wszystko zadbać też o coś bardziej treściwego, co odłoży w czasie ryzyko przesadnego zmęczenia co po niektórych imprezowiczów. Inwestycja w zdrowe i pożywne przekąski na wieczór kawalerski może okazać się bardzo dobrym posunięciem.

Czy o czymś jeszcze wypada pamiętać? Nie? A muzyka na wieczór kawalerski to pikuś? Sama się przecież nie wybierze. Co wybrać? Ulubione gatunki zaproszonych gości narzucają się same, ale jeśli miało być to zebranie kilkunastu miłośników death metalu, to raczej nie wróży to dobrze imprezie. Po prostu są takie utwory, których nie da się słuchać po cichu – a rozkręcenie głośników na pełną moc uniemożliwi rozmowę. Lepiej więc znaleźć jakiś kompromis, czyli muzykę, przy której będzie można dobrze się bawić. Aha – warto też zawczasu skomponować uzgodnioną playlistę, tak aby w dniu imprezy nie ustawiały się kolejki do odtwarzacza, bo każdy z zaproszonych gości ma akurat potrzebę odtworzenia jeszcze tylko jeden raz któregoś z przebojów Zenka M. Dlaczego to złe, nikomu nie trzeba tłumaczyć. Tak czy inaczej niech muzyka na wieczór kawalerski bawi i stanowi tło dla całej imprezy, ale nie staje się jej główną atrakcją – no chyba że w ramach kawalerskiego wypadu udajecie się na koncert ulubionej kapeli. W takim przypadku muzyki nic nie powinno (być w stanie) przyćmić.

Podarunek dla pana młodego i zaproszonych gości

Każdy z Was może założyć jakiś zabawny strój na wieczór kawalerski. Przebranie się to zawsze dobry pomysł, który pozwoli przełamać lody (na wypadek gdyby zaproszeni goście w większości się nie znali). Możecie zabrać ze sobą rekwizyty do zdjęć, a także różne gadżety. Nie zapomnijcie o grach i zabawach – a przynajmniej o pomysłach na nie, które będzie można zrealizować w niezobowiązującej atmosferze. A może zadbacie też o prezent na wieczór kawalerski?

Można obdarować nim przyszłego Pana Młodego, a zarazem głównego bohatera zabawy. Na przykład bokserki POCAŁUJ MNIE to gadżet, który przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu. W bardzo dosadny, a jednocześnie humorystyczny sposób obrazują stosunek do świata. Dodatkowo taki prezent na wieczór kawalerski można bez wstydu zabrać ze sobą do domu – i nie chować go przed przyszłą małżonką, rodzicami czy… dziećmi. Jednak nie tylko główny bohater imprezy może dostać prezent. Niewielki upominek dla każdego z gości stanie się świetną pamiątką. To miły gest, którego przygotowanie nie kosztuje wielkiego wysiłku, a z całą pewnością zostanie dobrze odebrane. To jednocześnie symboliczne podziękowanie dla uczestników wieczoru za przybycie i towarzyszenie „w ostatniej drodze”.

Koszulka męska z nadrukiem ZMARNOWAŁEM ŻYCIEKoszulka męska z nadrukiem ZMARNOWAŁEM ŻYCIE
Przepiśnik ALKOHOLOWYPrzepiśnik ALKOHOLOWY

Jak widzisz, istnieje wiele sposobów na to, jak zorganizować wieczór kawalerski. I żaden nie wymusza na uczestnikach szalonej wyprawy do Las Vegas. Są zdecydowanie ciekawsze miejsca do odwiedzenia niż światowa stolica hazardu – miejsca, które nie wymagają organizowania wielkiej wyprawy na drugi koniec Ziemi. A do tego miejsca, w których można bawić się równie dobrze, a nawet zdecydowanie lepiej. Wystarczy tylko dobry pomysł na wieczór kawalerski i kilku chętnych do pomocy przy jego organizacji. Do tego zwariowane dekoracje na wieczór kawalerski, dzięki którym impreza tematyczna nabierze jeszcze większego rozmachu. Smaczne przekąski, dobra muzyka, a przede wszystkim doborowe towarzystwo „wypróbowane w bojach” – to najlepszy przepis na udane imprezy kawalerskie.

Nie czekaj ani chwili dłużej. Już dzisiaj zajmij się przygotowaniami i miej pewność, że przyszły Pan Młody na długo zapamięta ten szczególny wieczór kawalerski . Niech wspomina go nie tylko na podstawie zrobionych podczas zabawy zdjęć!