Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
Partybox.pl
 
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
  • Koszyk jest pusty
(0)
 
Twoja przeglądarka musi obsługiwać JavaScript.

Jakie akcesoria dla animatora wybrać? - Partybox blog

Rola animatora wcale nie należy do najprostszych. Wręcz przeciwnie – bywa niekiedy, że nawet najlepsze pomysły zawodzą. Co zrobić? Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Trzeba skorzystać ze sprawdzonego sposobu i posłużyć się gadżetami. Jakie akcesoria dla animatora wybrać, by mieć pewność, że uda się z ich pomocą zainteresować nawet najbardziej wymagających małych odbiorców?

Zacznijmy jednak od początku…

Co robi animator dla dzieci?

Kim jest i co robi animator dla dzieci? Najkrócej rzecz ujmując, to osoba, której zadaniem jest pilnowanie, by nikt się nie nudził. Brzmi jak poważne wyzwanie, zwłaszcza wziąwszy pod uwagę to, jak łatwo najmłodsi potrafią zmieniać obiekt zainteresowania. Dorośli myślą, że wynaleziona zabawa wystarczy im na co najmniej kilka tygodni, a tu już po pół godziny okazuje się, że potrzeba czegoś nowego… Dobry animator musi być na to przygotowany – musi być wyposażony w zróżnicowane pomysły na animacje dla dzieci. Akcesoria animatora też się z pewnością przydadzą.

Animacje dla dzieci – zabawy

Profesjonalni animatorzy z pewnością mają na podorędziu całe mnóstwo pomysłów i różnych sztuczek pozwalających zaangażować dzieci. Nie zawsze jednak można zaangażować profesjonalistę i trzeba radzić sobie samemu, przygotowując własne animacje dla dzieci, zabawy, gry i konkursy. Co wypróbować?

  • zabawy z balonami – mogą to być różnorakie konkursy i zabawy ruchowe, może też być nauka kształtowania postaci z balonów (przydadzą się do tego Balony do modelowania– również balony do modelowania z pompką)
  • zabawa w chowanego i ciuciubabkę – oczywiście przy zachowaniu wszelkich niezbędnych środków bezpieczeństwa
  • zabawy ze skakanką i gra w klasy – różne pomysły angażujące kilkoro uczestników jednocześnie
  • zawody sportowe – biegi, skoki, wyścigi… – o energię uczestników zabawy z całą pewnością nie będzie potrzeby się martwić

 

Jeśli chodzi o akcesoria dla animatora, które można by wykorzystać, to prawdopodobnie bardzo pomocny okaże się np. gwizdek. Ciekawym elementem przykuwającym uwagę będzie sprężyna kolorowa, a w razie potrzeby sięgnąć można – wyłącznie na własną odpowiedzialność – po zestaw HAŁAŚLIWE GADŻETY. Ostrzegamy jednak, że cicho nie będzie…

Warto pomyśleć także o choćby drobnych nagrodachnaklejki DINOZAURY bądź naklejki na rolce KOSMOSzapewnią solidny ich zapas.

Animacje dla dzieci – pomysły

Warto zawczasu przygotować sobie animacje dla dzieci – pomysły wypisać nawet na specjalnej liście i odpowiednio wcześniej zgromadzić różne akcesoria na imprezę. Co można wykorzystać?

  • tatuaże zmywalne (np. STOKROTKI, SZCZĘŚLIWY DINOZAUR, GOLD TROPICAL, TĘCZA I CHMURKA, ŁABĘDŹ i KWIATY, GOOD VIBES, BOO!) sprawią dzieciom wiele radości, będą też świetną atrakcją – a kiedy się znudzą, można będzie w łatwy sposób się ich pozbyć, zatem żaden rodzic nie powinien mieć nic przeciwko;
  • naprasowanki (m.in. BITE ME, STOKROTKI, ROBOT, WĄŻ, FRIES BEFORE GUYS, GWIAZDY) wymagają nieco więcej przygotowań, ale z pewnością także przykują uwagę najmłodszych – i tych nieco starszych – uczestników zabawy, nadadzą się chociażby jako animacje dla dzieci na wesele;
  • bańki mydlane (BING, FROZEN, SERDUSZKO, MINIONKI, AUTA, KUBUŚ PUCHATEK, KSIĘŻNICZKI) to świetny sposób na to, aby zaangażować zarówno dzieci, jak i dorosłych – bańki mydlane, np. jako animacje dla dzieci na komunię, zapewnią atrakcję równie dobrze jak choćby kolorowe balony, którym – swoją drogą – mało kto jest w stanie się oprzeć.

 

To przykładowe propozycje. Lista jest naprawdę długa. Wybierając konkretne animacje dla dzieci, pomysły warto dobrać do ilości dostępnego miejsca, liczby uczestników zabawy, warunków na miejscu. To kwestia nie tylko bezpieczeństwa użytkowników, ale też tego, czy wszyscy na pewno dobrze będą się bawić.

Animacje dla dzieci na urodziny

Urodziny – jak wiadomo – rządzą się swoimi prawami, niemniej jednak animator musi być przygotowany na każdą okazję. Wśród gadżetów, które warto zapewnić na przyjęciu urodzinowym, mogą znaleźć się np. mini zabawki na sprężynie POTWORKI, gra urodzinowa SYRENKA lub JEDNOROŻEC, ale też piniata – DINOZAUR lub PIŁKA. Przyda się też kij do piniaty, wszak o to właśnie chodzi, aby piniatę rozbić (chyba że – w imię szeroko pojmowanego pacyfizmu – postawi się na piniatę bez rozbijania LEW, wówczas żaden „akt przemocy” nie będzie konieczny.

139,9 zł

 

Animacje dla dzieci w domu

Do zaangażowania dzieci w zabawę można wykorzystać różne akcesoria – część, jak fioletowa linka do skakania, nadaje się do wykorzystania zarówno w domu (pod warunkiem dużej ilości dostępnego miejsca), jak i na zewnątrz. Są też takie, które szczególnie dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach. Jeśli chodzi o animacje dla dzieci w domu, posłużyć się można kolorowanką personalizowaną SAFARI, wykorzystać można bransoletki HARRY POTTER by nadać przyjęciu magiczny wymiar albo też puścić w ruch zestaw PSI PATROL PARTY.

 

Czy można poradzić sobie bez żadnych dodatków? Jest to możliwe… ale i niezwykle trudne. Akcesoria dla animatora stanowią ogromne ułatwienie oraz inspirację. Przydadzą się także rodzicom, chcącym zapewnić swoim pociechom ciekawy sposób na spędzenie czasu. Jeśli więc zbliża się rodzinna impreza, wyjazd pobytowy, jakaś uroczystość – warto zadbać o to, by i najmłodsi się nie nudzili, by zawsze mieli jakieś ciekawe zajęcie. Akcesoria animatora i pomysły na animacje dla dzieci zapewnią wszystkim moc wspaniałej zabawy!
Blog Partybox
Pomoc Partybox

Akceptujemy płatności

Nasi partnerzy