Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
Partybox.pl
 
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
  • Koszyk jest pusty
(0)
 
Twoja przeglądarka musi obsługiwać JavaScript.

Jak zrobić ściankę do zdjęć - Partybox blog

Jak zrobić ściankę do zdjęć

Pozowanie na ściance? Brzmi nieźle… Potrzeba tylko zebrać sponsorów, którzy zgodzą się finansowo wesprzeć dane wydarzenie, a w zamian wystawią ścianki ze swoimi reklamami. Brzmi gorzej… Na szczęście równie dobrze można poradzić sobie samemu. Jak zrobić ściankę do zdjęć?

W rzeczywistości jest to całkiem proste i wymagać będzie zaledwie kilku gadżetów. Przyda się też kreatywność. Tej nigdy za wiele!

Jak zrobić samemu ściankę do zdjęć?

Samodzielnie przygotowana ścianka do zdjęć na 18. urodziny czy też ścianka do zdjęć na wesele to znakomita atrakcja i sposób, by zachęcić gości do robienia sobie pamiątkowych fotografii. Jak konkretnie wyglądać ma ścianka do zdjęć diy, zależy oczywiście od danej sytuacji. Niech będzie dopasowana do kontekstu.

Ścianka na zdjęcia w stylu glamour może niekoniecznie nadawać się na przyjęcie z okazji 1. urodzin dziecka, ale już na wesele – będzie jak znalazł. Ostatecznie jednak jedyne ograniczenie stanowi wyobraźnia, można więc pozwolić sobie na naprawdę dużą dowolność, o czym świadczyć będą poniższe przykłady.

Ścianka urodzinowa do zdjęć

Urodziny to jedna z tych okazji, które świętuje się z największą radością – nawet jeśli są to już któreś z późniejszych. Nic nie szkodzi, można śmiało bawić się bez względu na to, czy kończy się właśnie osiemnaście czy może osiemdziesiąt lat. Na dobrą imprezę nigdy za późno. Przejdźmy więc do konkretów.

Podstawowym i „obowiązkowym” elementem, który łączy wszystkie ścianki, jest tło. To od niego należy zacząć przygotowanie dekoracji.

Oczywiście tło może być zupełnie różne. Jeśli chodzi o coś efektownego, co już z daleka będzie rzucało się w oczy, znakomicie sprawdzi się tło do fotobudki z lamety - różowe. Prawda, że nie sposób przejść obok niego obojętnie? Potrzebne coś w nieco innym, może łagodniejszym wydaniu? W takim razie do wyboru będzie np. tło do fotobudki z lamety - jasnoniebieskie bądź też – wyjątkowo zwiewne i efektowne – tło fotograficzne do fotobudki JASNORÓŻOWE LIŚCIE.

 

Nieco mniej ekstrawagancką, ale może bardziej stylową czy też klimatyczną propozycję stanowić będzie dekoracja ścienna HOLLYWOOD NIGHT. Gdyby komuś zamarzyły się własne gwiazdy – to właśnie sposób na osiągnięcie takiego zdumiewającego efektu. W tej samej kolorystyce utrzymane jest tło do fotobudki z lamety - czarne. Można więc śmiało połączyć obie te dekoracje, dzięki czemu powstania niezwykle charakterystyczna ścianka urodzinowa do zdjęć.

Tło to podstawa i nie można go pominąć. To również dopiero początek. Teoretycznie – na samym tle można by poprzestać, ale przecież ścianek do zdjęć nie ustawia się co dzień, nie ma więc potrzeby ograniczać się do najbardziej minimalistycznych rozwiązań!

Jak zrobić ściankę do zdjęć na 18

Mając przygotowane tło, warto pomyśleć o elemencie wyróżniającym, który bezpośrednio odzwierciedlał będzie to, przy jakiej okazji przygotowana została ścianka na zdjęcia. W przypadku tego, jak zrobić ściankę do zdjęć na 18, odpowiedź nasuwa się sama – trzeba wykorzystać balony.

Idealny będzie balon foliowy CYFRA 1 i balon foliowy CYFRA 8. Sprawdzą się zarówno na osiemnaste, jak i na osiemdziesiąte pierwsze urodziny… a co, każda okazja warta jest uczczenia!

 

Ścianka do zdjęć na 30. urodziny

Podobnie jak w przypadku odpowiednich balonów na osiemnastkę, także ścianka do zdjęć na 30. urodziny nie byłaby kompletna bez pasującej dekoracji. Dobrym wyborem będzie Balon na 30 URODZINY foliowy złoty.

Nie trzeba jednak ograniczać się do balonów w konkretnych kształtach. O konkretny kształt – w tym wypadku kształt cyfr – może zadbać stojak. Jak wygląda rzecz w praktyce? Np. tak:

Można wypełnić każdy z tych stojaków dowolnymi, samodzielnie wybranymi balonami i tym samym jeszcze lepiej dopasować dekoracje do okazji czy też chociażby motywu przewodniego odbywającej się imprezy.

Ścianka do zdjęć na roczek

Niektórzy mogliby pomyśleć, że ścianka do zdjęć na roczek to lekki przerost formy nad treścią, w końcu główny bohater wydarzenia – dziecko kończące pierwsze dwanaście miesięcy na świecie – nic ze swojej imprezy nie zapamięta, po prostu jest na to za wcześnie. Ale właśnie kiedy, jak nie przy takich okazjach zadbać o ich odpowiednie udokumentowanie i upamiętnienie, tak aby można było po latach przypomnieć sobie – lub: dowiedzieć się – jak to wszystko wyglądało… I dlatego właśnie dobrym pomysłem będzie ścianka do zdjęć – roczek nie jest tu wyjątkiem.

Podobnie jak w przypadku ścianek przygotowywanych na inne okazje, także i przy tej potrzebne na początek będzie tło. Można postawić na tło do fotobudki z lamety - jasnoróżowe. Dobrym wyborem będzie też tło fotograficzne do fotobudki JASNORÓŻOWE LIŚCIE. Oba prezentują się efektownie, a przy tym na swój sposób delikatnie – w sam raz więc sprawdzą się właśnie na roczek.

Radosne świętowanie? Zatem musi być i balon, choćby symboliczny. Czy foliowy balon na ROCZEK DZIEWCZYNKI jest bardziej symboliczny czy jednak spektakularny, to już trzeba ocenić we własnym zakresie. Na pewno jednak idealnie pasował będzie do okoliczności.

Aby ścianka do zdjęć na roczek wyglądała jeszcze lepiej i ciekawiej, przydadzą się girlandy. Może to być uniwersalna girlanda frędzle DIY granatowo-zielona ale także bardziej okolicznościowa girlanda urodzinowa HAPPY BIRTHDAY niebieska lub też girlanda na roczek KONIK NA BIEGUNACH.

 

Jak widać na powyższych przykładach, wystarczy kilka dobrze dobranych elementów i… gotowe! Potem trzeba już tylko zaprosić uczestników zabawy do zrobienia sobie zdjęcia.

Foto ścianka do zdjęć

Foto ścianka do zdjęć to nie tylko urodziny – pierwsze, osiemnaste, trzydzieste czy którekolwiek kolejne – ale też cały szereg innych okazji. Ze ślubem i weselem najczęściej kojarzy się brama, ale ścianka weselna do zdjęć to także świetny pomysł.

Ścianka do zdjęć – wesele

W przypadku takich atrakcji jak ścianka do zdjęć, wesele – jako okazja – nieco ułatwia sprawę, jednoznacznie wskazując motyw przewodni. Zacznijmy od tła – idealnym wyborem będzie tło fotograficzne SERCA złote. Skoro wesele, to miłość. Skoro miłość, to serca – logiki przemawiającej za takim wyborem nie trzeba chyba nikomu wyjaśniać. Alternatywę stanowić może np.tło fotograficzne różowe złoto.

Do kompletu przydadzą się balony – może to być napis z balonów LOVE albo balon foliowy Mr & Mrs. Oba sprawdzą się doskonale w weselnym kontekście! Jeszcze tylko kilka dodatkowych gadżetów i ścianka na wesele do zdjęć gotowa. W sam raz na wielką uroczystość!

 

Ścianka do zdjęć na chrzest

Zbliża się chrzest? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby i przy tej okazji zbudować ściankę. Na początek – jak zawsze – tło, dzięki któremu ścianka do zdjęć na chrzest nabierze kształtu. Może to być np. tło fotograficzne FRĘDZLE biało-złote, a więc eleganckie i ponadczasowe. Można także wykorzystać bardzo pomysłowy stojak na tło fotograficzne KOŁO, ozdabiając go m.in. balonami, pomponami, rozetami… i innymi dekoracjami – wedle własnych pomysłów.

Ścianka do zdjęć na wieczór panieński

Wieczór panieński to z pewnością wyjątkowa okazja, której zapamiętanie – cóż… – nie zawsze okazuje się proste. Dlatego warto ją uwiecznić, m.in. na pamiątkowych zdjęciach. Przyda się więc ścianka do zdjęć na wieczór panieński. Jak ją zbudować?

Wykorzystując tło.kurtyna z lamety - różowe złoto będzie jak znalazł. Do kompletu znakomicie pasował będzie też łuk balonowy LOVE czerwony, który… dodatkowo uzupełnić można o balony XOXO w tym samym wyrazistym kolorze.

Ścianka do zdjęć dla dzieci

Foto ścianka to wspaniała atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dla nieco młodszych imprezowiczów. Jeśli natomiast chodzi o przygotowanie, ścianka do zdjęć dla dzieci nie różni się od tej dla dorosłych. Mało tego – jej zaprojektowanie i wykonanie można zaproponować właśnie dzieciom, by to one zdecydowały, jak ma ostatecznie wyglądać, a możliwości jest wiele.

Ścianka do zdjęć z balonów

Jednym z pomysłów jest ścianka do zdjęć z balonów, którą przygotować można na wiele różnych sposobów. Można wykorzystać stojak na tło fotograficzne HEKSAGON złoty i obwiesić go balonami. Równie dobrze postawić można na same balony, układając je w zależności od kontekstu, np. balon na baby shower BODY pasował będzie też na pierwsze urodziny. Imprezowego wyglądu nie sposób odmówić także balony PARTY napis srebrny, układającym się w srebrny napis.

Ścianka do zdjęć boho

Jeśli powstać ma ścianka do zdjęć boho, najbardziej pasowały będą wszelkie lekkie i zwiewne motywy – nie tylko kolorystyczne. tło fotograficzne BOTANICAL LEAF? Dlaczego by nie… Ciekawym pomysłem na aranżację będzie wykorzystanie złota dekoracja z lamety – na zasadzie kontrastu. Doskonale pasowała będzie tu także girlanda ALOHA.

Biała ścianka do zdjęć

 

Foto ścianki można przygotowywać również zgodnie z motywami kolorystycznymi. Jeżeli ma to być biała ścianka do zdjęć, co stanowi jedną z chętniej wybieranych opcji na chrzest, I Komunię, ale też wesele czy urodziny, potrzebne będą właśnie białe elementy. łuk balonowy BOHO biały oraz dekoracja wisząca FLORAL biała doskonale uzupełniają się nawzajem. Biel ozdób warto również przełamać kontrastującymi akcentami – np. wykorzystując balony litery napis HAPPY BIRTHDAY, jeśli oczywiście jest to ścianka urodzinowa.

Ścianka świąteczna do zdjęć

Ciekawym pomysłem będzie na pewno ścianka świąteczna do zdjęć – zwłaszcza jeśli przy okazji Bożego Narodzenia czy Wielkanocy zjeżdża się więcej osób, szczególnie takich, które na co dzień widują się raczej rzadko, np. ze względu na dzielącą je odległość. Świąteczna ścianka będzie więc dodatkową zachętą do tego, by wydarzenie uatrakcyjnić, uprzyjemnić i oczywiście upamiętnić. Na pewno każdy z uczestników rodzinnego zjazdu chętnie zachowa sobie pamiątkową odbitkę.

Ścianka kwiatowa do zdjęć

Ściana kwiatowa do zdjęć wygląda pięknie jeśli złożona jest z prawdziwych kwiatów… ale na to trudno pozwolić sobie w warunkach domowych. Zaaranżowanie żywych roślin w taki sposób, by stanowiły idealne, jednolite tło do zdjęć, byłoby skomplikowaną operacją, a przecież chodzi o to, aby sobie ułatwiać. Można więc wykorzystać tło do zdjęć KWIATKI oraz dekoracja wisząca PICK & MIX. Wystarczy teraz połączyć jedno z drugim i… ścianka kwiatowa do zdjęć jak malowana!

Przygotowanie ścianki na różne okazje nie musi być trudne. Wręcz przeciwnie. To doskonała szansa na to, by dać popis swojej wyobraźni, zaskoczyć gości ciekawą atrakcją, a jednocześnie zapewnić sobie wspaniałą pamiątkę z wydarzenia. Wystarczy tło i kilka dekoracji – wszystko, co niezbędne, znajdziesz w Partybox.pl!
Blog Partybox
Pomoc Partybox

Akceptujemy płatności

Nasi partnerzy