Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
Partybox.pl
 
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
  • Koszyk jest pusty
(0)
 
Twoja przeglądarka musi obsługiwać JavaScript.

Jak zrobić soccer party - Partybox blog - wklejone linki

Piłka nożna pozostaje jednym z najpopularniejszych sportów w Polsce – zarówno wśród tych oglądanych, jak i uprawianych, choćby zupełnie amatorsko. Nic dziwnego, to w końcu sport dla każdego. Jedyne, czego potrzeba, to piłka i odrobina wolnej przestrzeni, którą znaleźć można niemal wszędzie. Między innymi dlatego „piłka kopana” ma tak wielu fanów – i między innymi dlatego soccer party to doskonały pomysł na oryginalne przyjęcie.

Urodziny z piłką nożną

Sprawdźmy więc, jak zorganizować soccer party krok po kroku. Trzeba zadbać o:

  • zaproszenia
  • dekoracje pomieszczeń
  • dekoracje stołu
  • akcesoria i dodatki
  • atrakcje
  • menu

 

Zaproszenia – rzecz oczywista. Bez gości nie byłoby przyjęcia. Warto wykorzystać personalizowane zaproszenia, które już na pierwszy rzut oka pokazywały będą, o jakiego rodzaju imprezę chodzi – sugerowały np. że przebranie się w piłkarski strój będzie jak najbardziej wskazane (choćby nawet przy innych okazjach uznawane było to za co najmniej ekstrawagancję).

Bez dekoracji również trudno byłoby się obejść, nie chodzi przecież o to, aby kazać zaproszonym domyślać się, jaki jest motyw przyjęcia i wyobrażać sobie jego szczegóły. Do dekoracji wrócimy jednak za moment.

Warto pamiętać także o akcesoriach i dodatkach, bo to one w szczególny sposób wpływają na atmosferę podczas imprezy. Jeśli chodzi o gadżety wpisujące się w piłkarski klimat, z ich wyborem na pewno nie będzie problemu. Za przykład niech zresztą posłuży kapelusz KIBICA, czyli nieodłączny atrybut fana reprezentacji Polski w piłkę nożną, Gwizdek (to sposób, by na przyjęciu na pewno nie zrobiło się za cicho) czy też… Konfetti strzelające PIŁKA NOŻNA. To ostatnie sprawdzi się zresztą przy wielu okazjach – np. aby uczcić otwarcie mistrzostw czy zdobytą przez Polaków bramkę.

Kapelusz KIBICA Polska akcesoria kibicaKapelusz KIBICA Polska akcesoria kibica
Konfetti strzelające PIŁKA NOŻNA 40 cmKonfetti strzelające PIŁKA NOŻNA 40 cm

Sportowe przyjęcie nie może być nudne – a zatem pamiętać trzeba o atrakcjach. Jeśli tylko pogoda sprzyja, warto przenieść się z soccer party na zewnątrz. W ogrodzie, w parku – i wszędzie tam, gdzie można pokopać piłkę – sprawdzi się jeszcze lepiej.

Ostatnią z głównych rzeczy, o jakich wypada pamiętać, jest menu – napoje oraz przekąski. Zdania w tej sprawie zapewne będą podzielone. Z jednej strony to impreza ze sportem w tle, a sportowcy muszą dobrze się odżywiać. Zdrowe przekąski i bogate w witaminy napoje wydają się idealne. Z drugiej strony oglądanie sportu w telewizji – owe słynne „piłkarskie emocje” – akurat zdrowemu odżywianiu nieszczególnie sprzyjają. Warto więc może poszukać kompromisu? Zresztą… wszystko przecież zależy od tego, jacy – a zwłaszcza w jakim wieku – będą zaproszeni na soccer party goście.

Dekoracje piłkarskie

Jakie dekoracje na piłkarską imprezę wybrać? Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego – dla ułatwienia – podzielmy je na dwie kategorie, tj. dekoracje pomieszczeń oraz dekoracje stołu.

Jeśli chodzi o dekoracje pomieszczeń na soccer party, sięgnąć można np. po Girlanda KICKER PARTY. To niezwykle atrakcyjna ozdoba, którą wykorzystać można zarówno przy okazji imprezy, jak i na co dzień (chociażby w dziecięcym pokoju należącym do młodego, aspirującego piłkarza). Bardzo efektownie prezentuje się także Girlanda PIŁKA NOŻNA złożona… z flag przedstawiających piłki. Cóż, jeśli chodzi o piłkarskie dekoracje, trudno chyba o coś bardziej trafnego!

Niewątpliwą atrakcję i dekorację jednocześnie stanowiły będą standy tekturowe przedstawiające prawdziwe postacie z piłkarskiego świata – w Partybox.pl przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. kartonową postać DAVID BECKHAM oraz CRISTIANO RONALDO, a dzięki opcji stworzenia dekoracji z nadesłanego zdjęcia, można zrobić choćby nawet i dekorację upamiętniającą Grzegorza Rasiaka.

Skoro to impreza, nie może zabraknąć balonów – Balon foliowy PIŁKA NOŻNA nie pozostawi najmniejszych wątpliwości co do tego, jakim sportem interesują się zgromadzeni, z kolei Balon foliowy na powietrze PUCHAR wykorzystać można w roli nagrody w zorganizowanych przy okazji soccer party zawodach (np. w strzelaniu karnych). Na pewno nie zaszkodzą też Balony lateksowe KICKER PARTY – może nieco mniejsze od wcześniej wymienionych, ale za to idealnie komponujące się w dekoracyjnym tle.

W przypadku dekoracji stołu na piłkarską imprezę, ale też tego, co na stole się znajdzie, można wybrać np.:

  • Obrus papierowy KICKER PARTY to podstawa, nawiązująca do niemających sobie równych piłkarskich analiz trenera Jacka Gmocha, tym razem jednak w nieco uproszczonej wersji.
  • Serwetki PIŁKA okrągłe przypominają o tym, że – jak głosi powiedzenie – piłka jest okrągła, a serwetek dwadzieścia, żeby wystarczyło dla każdego z gości na imprezie.
  • Talerzyki na urodziny piłkarskie FUTBOLÓWKA pięknie wyglądają, a do tego… są jednorazowe, więc nie ma potrzeby ich zmywać.

Jeśli przyjęcie organizowane jest z okazji urodzin albo innych hucznie celebrowanych momentów, przyda się tort – a na nim chociażby topper PIŁKA NOŻNA przedstawiający złoty puchar. Można też zdecydować się na Świeczki na pikerach PIŁKA NOŻNA – zdmuchnięcie ich będzie podwójnie miłym doświadczeniem (warto życzyć sobie dobrych wyników reprezentacji Polski!).

 

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022

Piłkarskie Mistrzostwa Świata w 2022 roku odbędą się w Katarze – wyjątkowo pod koniec roku. Rozpoczną się w końcówce listopada i potrwają do połowy grudnia. Będzie to doskonała okazja do tego, by kibicować polskiej reprezentacji, ale także organizować różne (około)piłkarskie wydarzenia, do których soccer party z całą pewnością się zalicza.

Jak zorganizować piłkarską imprezę – wyjaśniliśmy powyżej. Ewidentnie nie ma w tym nic trudnego – wystarczy tylko odrobina pomysłowości, a co najważniejsze, sprawdzona ekipa. Czy jednak będzie liczyć jedenaścioro osób plus sześcioro zmienników, to już zupełnie inna historia.

Piłka nożna w domu. Akcesoria

Kibicować można jednak nie tylko podczas turniejów rangi światowej – a doskonale bawić się można nie tylko na tematycznych imprezach. Również na co dzień warto cieszyć się nawet drobnymi przyjemnościami, takimi jak piłka nożna w domu. Akcesoria wykorzystywać można do zabawy. Sprawdzą się chociażby maski – zarówno maska tekturowa ROBERT LEWANDOWSKI, jak i maska MESSI. Nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby chociaż w domu tych dwóch wreszcie połączyło siły i zagrało w jednej drużynie.

Maska tekturowa ROBERT LEWANDOWSKIMaska tekturowa ROBERT LEWANDOWSKI
Maski znanych ludzi MESSI (6szt)Maski znanych ludzi MESSI (6szt)

Jeśli więc przepadasz za piłką nożną, masz ochotę zorganizować soccer party, Twoi znajomi również podzielają te upodobania – znakomicie. Czas brać się do dzieła, pierwszy gwizdek tuż tuż! Wsparcie wytrawnych kibiców z Partybox.pl masz gwarantowane!
Blog Partybox
Pomoc Partybox

Akceptujemy płatności

Nasi partnerzy