Partybox.pl
 

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystywane są w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności Akceptuję

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystywane są w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności Akceptuję
  • Koszyk jest pusty
(0)
 
 
Twoja przeglądarka musi obsługiwać JavaScript.

Pomysł na najlepsze Kicz Party

Kto powiedział, że impreza musi być starannie zaplanowana, w odpowiednim stylu, stonowana i dopięta na ostatni guzik? Przecież chodzi o dobrą zabawę! Przerysowanie, groteska, kicz i ironia także świadczą o poczuciu humoru. Precz ze snobizmem, organizujemy kicz party! Nikt jeszcze nie spalił się ze wstydu, a czy od nadmiaru powagi impreza robi się lepsza?

Kicz Party

Z czym kojarzy się kicz party

Kicz party kojarzy nam się zwykle z tym, co jest na co dzień wyszydzane, wywołuje pobłażliwy uśmiech, do czego nikt nie chce się przyznawać. To jak z muzyką disco polo – nikt nie chce się przyznać do tego, że pod koniec imprezy tańczył, jak wariat do któregoś z tamtych przebojów. Zdarza się przecież naśmiewać z kogoś, gdy ubiera się jak lub . Trzeba jednak mieć zdrowy dystans do siebie, by przyznać się do czegoś niepopularnego, co może zostać wyśmiane przez większość. Czy odważymy się ubrać tak na imprezę? Jasne, przecież daje to możliwość by czuć się zupełnie swobodnie i bawić się dokładnie tak, jak mamy na to ochotę!

 

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

18,89 zł
12,89 zł

Kiedy w modzie rządził kicz?

Patrząc z dzisiejszej perspektywy, dekadą wszechobecnego kiczu były lata 80-te. Dziś wiele osób wspomina te czasy z rozrzewnieniem. Kicz z przebitkami hitów z Zachodu pozwalał się oderwać od naprawdę burej rzeczywistości. Jeśli chcemy zorganizować szaloną imprezę w takim stylu, warto inspirować się tym, co wtedy było modne. Wskazane są dziwne peruki, błyszczące, kolorowe stroje stroje. Dla każdego hitem będzie marynarka z watowanymi ramionami. Z kolei dla niego można wybrać jasny garnitur i ciemne buty. Na miejscu są tu białe skarpetki do czarnych butów, dresy lub błyszczące dodatki. Są pewnie wśród nas tacy, którzy pamiętają pierwsze kreszowe dresy przynoszone z dumą z bazaru. Wraz z nadmuchiwanym boomboxem mogą się stać hitem imprezy. Niektórzy mogą stwierdzić, że podczas kicz party rządzi zasada, że im gorzej, tym lepiej.

Stroje lata 80 i 90
Peruki lata 80

Dekoracje sali na imprezę disco

Wystrój sali powinien być równie niedorzeczny, jak stroje. To muszą być dekoracje w kolorze ale nie jakimś określonym i koniecznie bez konkretnego motywu przewodniego. Chyba że będzie nim kakofonia barw od której bolą oczy a resztki Twojego gustu pakują się i wyjeżdżają w Bieszczady. Balony w różnych kolorach powiązane w wielkie, asymetryczne grona. Do tego duża ilość brokatu i obowiązkowo błyszcząca kula pod sufitem, choćby piniata. Nie ma obaw, że z czymś przesadzimy, bo ta przesada jest po prostu wskazana.

Playlista disco na kicz party

Dobór muzyki jest raczej łatwy. Jeśli chodzi o zagranicznych wykonawców nadadzą się przeboje ABBY, a z lokalnego podwórka ton nada Papa Dance, utwory Lombardu, Lady Pank, czy wczesnej Budki Suflera. Idealnie, gdyby udało się Wam zrobić także projekcję teledysków, to dodatkowa kopalnia inspiracji. Sprawdzą się również przeboje tak zwanej muzyki chodnikowej. Czy ktoś pamięta polski zespół Top One, który jako jeden z pierwszych wykonywał ten rodzaj utworów? Tworząc inspirowali się tak zwanym italo disco – włoską odmianą muzyki dyskotekowej. Gwarantujemy, że kicz party może się okazać doskonałą, szaloną imprezą. Taki rodzaj zabawy to jak pójście na dobry stand up, czy występ ulubionego kabaretu. Pozwala nabrać dystansu, pośmiać się z własnych wad, jakże przecież realnych, choć nie co dzień chcemy się do nich przyznawać. Dajcie więc upust wyobraźni i idźcie w ten imprezowy nastrój, jak w siwy dym. Niech rządzi kicz!