Partybox.pl
 
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
  • Koszyk jest pusty
(0)
 
Twoja przeglądarka musi obsługiwać JavaScript.

Zabawne gadżety do zdjęć ślubnych - Partybox blog

Fotografie ze ślubu i wesela to dla Państwa Młodych, rodziny i przyjaciół ważna pamiątka tego wyjątkowego dnia. Chce żeby były oryginalne, jedyne w swoim rodzaju - często będziecie do nich zaglądać wracając wspomnieniami do niezapomnianych chwil i doskonałej zabawy. Co zrobić, by były one ciekawe, inne, a nawet nieco zwariowane?

Foto ramka NASZ DZIEŃ
Foto ramka ŚLUBNE PODZIĘKOWANIA

Gadżety do fotobudki na ślubie

Ostatnio coraz bardziej popularne stają się zabawne gadżety do zdjęć ślubnych, dzięki którym fotografie te nabierają nowego wymiaru. Zobacz kilka z naszych wielu propozycji tego typu produktów. Na początek rekwizyty do zdjęć, które powinny przypaść do gustu Młodym. Zwłaszcza kiedy mają oni poczucie humoru i wiedzą, jak się między sobą sprawiedliwie podzielić kartonikami  DRUGA POŁOWA/LEPSZA POŁOWA. Kto w związku działa spontanicznie, a kto racjonalnie? Jedna strona jest spontaniczna i inspiruje szalonymi pomysłami, a druga stoi obiema nogami mocno na ziemi dbając o równowagę oraz porządek? Wcale nie musicie głośno odpowiadać na te pytania. Jeśli ktoś nie jest jeszcze pewien podziału ról i tego, jak rozkładają się siły w nowym małżeństwie, to tabliczka  SERCE/ROZUM pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

Komiksowe chmurki

Mamy także coś dla fanów komiksów. Mamy dla Ciebie i taki gadżet, by tekst na zdjęciu mówił więcej, niż nie jeden film. Baw się gadżetem do zdjęć ślubnych w postaci chmurek doskonale sprawdzą się one podczas sesji z udziałem Młodej Pary ale też z rodzicami i znajomymi. Możesz stworzyć w ten sposób własną opowieść ślubną, a nawet więcej. Istnieje możliwość wykonania przez Was fotoksiążki z własną opowieścią. Chmurki doskonale się tu sprawdzą dodając zabawne teksty do obrazu. Rozpocznijcie zatem tworzenie swojej historii z tym prostym, a niezwykle efektownym gadżetem. Proponujemy też takie foto rekwizyty i akcesoria do zdjęć, które można rozdać gościom podczas przyjęcia weselnego. Zdjęcia zrobione z wykorzystaniem wielu kolorowych gadżetów w stylu POP ART z pewnością będą wyjątkowe i sprawią wiele frajdy uczestnikom sesji. Pomysłów na ich wykorzystanie znajdzie się mniej więcej tyle, ilu gości zaproszonych na przyjęcie. Będzie filmowo, komiksowo, a przede wszystkim nie będzie nudno, bo o doskonałą zabawę przecież chodzi.

Wąsy na patyku

Z doświadczenia wiemy też, że dużą popularnością na imprezach ślubnych cieszą się wąsy na patyku, które odmienią każdego jej uczestnika, dodając mu powagi lub wręcz przeciwnie – pokażą, że osoby, które dotąd uważaliśmy za stonowane i spokojne potrafią też się bawić. Tu można wykonać niepowtarzalne zdjęcia pokazujące znane nam dotąd osoby w zupełnie innym świetle. Może się okazać, że dostojny wuj, czy poważna ciotka odkryją w sobie nutę szalonego imprezowicza i wcale nie będzie w tym konieczny napój wysokoprocentowy. Jeśli Wasi goście jeszcze słabo się znają, to nic nie szkodzi. Pewnym ułatwieniem rozpoznania, kto z nich przyszedł z Panną Młodą, a kto z Panem Młodym może być użycie naszych zabawnych tabliczek. Rozkręć przyjęcie, weselne lub każde kolejne w waszym domu z pomocą chmurek do pisania kredą. Możesz użyć ich wielokrotnie. Umieść po prostu wesołe komentarze na każdej z nich, a później zrób zabawne zdjęcia. Będą niezapomnianą pamiątką na długie lata. Dla wielbicieli klasyki, którzy szukają zabawnego gadżetu do zdjęć zawsze dobrym wyborem będzie zestaw romantycznych dodatków do zdjęć. Róże, szampan, melonik, okulary w kształcie serduszek to idealny drobiazg do oprawy przyjęcia weselnego. Goście mogą wybierać akcesoria sami, a można się pokusić o stworzenie prostego scenariusza i przydzielić im dopasowane do sesji role. Dla jednych czerwone, papierowe usta , dla innych wąsy na patyku. Każdy znajdzie coś dla siebie, a to wy jesteście reżyserami tego wydarzenia. Najważniejsze, by się razem dobrze bawić, a zabawne rekwizyty do zdjęć ślubnych na pewno w tym pomogą.

Gadżety do zdjęć ślubnych rozkręcają imprezę

Powyższe gadżety do zdjęć ślubnych z pewnością przypadną do gustu zarówno Młodej Parze, jak i weselnym gościom, a sesja fotograficzna, z ich użyciem będzie doskonałą zabawą. Co więcej, aby dobrze się bawić nie będzie potrzebny wyrafinowany plan, nie musicie mieć głowy pełnej pomysłów. Zazwyczaj czas przygotowań do ślubu jest tak gorączkowy i pośpieszny, że trudno sobie wyobrazić samo przyjęcie. Młodzi są zestresowani i przejęci. Z naszymi akcesoriami impreza rozkręci się sama, a wiele zdjęć uda się w trakcie spontanicznej zabawy. Uwierzcie, pomysły pojawią się same. Zarówno te gadżety do zdjęć ślubnych wymienione w pomysłach powyżej, jak i inne foto rekwizyty znajdziecie na naszej stronie. Pozostaje tylko zrobić zdjęcie i dobrze się bawić. Ten piękny dzień pozostanie w Waszej pamięci i na wyjątkowych zdjęciach.
Blog Partybox
Pomoc Partybox

Akceptujemy płatności

Nasi partnerzy