Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
Partybox.pl
 
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
  • Koszyk jest pusty
(0)
 
Twoja przeglądarka musi obsługiwać JavaScript.

Pidżamersi - kinderbal z superbohaterami dla najmłodszych

Zamiast spać ratują świat przed złem i przeżywają niesamowite przygody. Pidżamersi to serial animowany, który w Polsce pojawił się stosunkowo niedawno, ale już zyskał grono wiernych fanów. Postanowiliśmy zatem zrobić im przyjemność i zorganizować kinderbal nawiązujący do ich ulubionych bohaterów. Zobaczcie kilka gotowych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się przy tej okazji i zrobią świetne wrażenie na uczestnikach zabawy.

Pidżamersi- kinderbal
 

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

12,89 zł

 

Impreza w komiksowym stylu

Kim właściwie są Pidżamersi? W ciągu dnia to trójka zwykłych dzieci - Amaya, Conor i Greg - które zajmują się swoimi codziennymi obowiązkami. Jednak w nocy, dzięki specjalnym bransoletkom, zmieniają się w zamaskowanych superbohaterów korzystających ze swoich wyjątkowych mocy. Jako Sowelia, Kotboy i Gekson walczą z czarnymi charakterami, podczas gdy ich rówieśnicy smacznie śpią. https://www.youtube.com/watch?v=ZKIqGw_i9ZQ Ten zabawny serial animowany dla najmłodszych widzów może być świetnym wprowadzeniem w ekscytujący świat superbohaterów. Dlatego organizując kinderbal w stylów Pidżamersów warto jest nawiązać również do komiksowych klimatów, wykorzystując intensywne, kolorowe ozdoby i tworząc odpowiednią atmosferę, w której każda postać o wyjątkowych mocach czuje się jak ryba w wodzie.

 

Zabawy i gry z Pidżamersami

Pamiętajmy też o tym, by podczas przyjęcia zapewnić naszym gościom odpowiednie atrakcje. Jeżeli chcemy, by uczestnicy zabawy poczuli się jak ulubione postacie z bajek i komiksów zorganizujmy im konkurs na najciekawsze i najbardziej kolorowe przebranie dla superbohatera. W tym celu udostępnijmy im koce, prześcieradła oraz stare ubrania, które zalegają na dnie szafy i czekają na tego typu okazje, a przekonamy się, jak duże pokłady wyobraźni i kreatywności drzemią w młodych fanach Pidżamersów. Gdy już stworzymy drużynę superbohaterów, zaplanujmy im z kolei misję, podczas której będą mieli okazję się wykazać i wykorzystać swoje super-moce. Może to być odnalezienie cennego skarbu, rozbrojenie niebezpiecznego urządzenia, odkrycie kryjówki groźnego przestępcy lub inne zadania, którym na co dzień muszą sprostać Sowelia, Kotboy i Gekson. Jesteśmy przekonani, że zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy tego wyjątkowego kinderbalu będą się przy tym świetnie bawić. Powodzenia!
Blog Partybox
Pomoc Partybox

Akceptujemy płatności

Nasi partnerzy