Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
Partybox.pl
 
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
  • Koszyk jest pusty
(0)
 
Twoja przeglądarka musi obsługiwać JavaScript.

Międzynarodowy Dzień Pizzy, czyli nasza propozycja na PIZZA PARTY

Dzień Pizzy - niezastąpione dekoracje na Pizza Party

Międzynarodowy Dzień Pizzy to święto, na które czeka nie tylko każdy prawdziwy łakomczuch, ale - można pokusić się o stwierdzenie - że tak naprawdę cały świat nie może doczekać się 9 lutego! W końcu pyszny, legendarny placek z serem to danie znane w każdym zakątku naszego globu, a historia tego przysmaku sięga setek lat wstecz. Mówi się, że pizza pojawiła się już w XIX wieku, a jako pierwsza raczyła się nią królowa Włoch. Trudno w to nie uwierzyć - z pewnością każdy zgodzi się, że pizza to iście królewski posiłek. Nieważne jaka dokładnie jest historia pizzy, i tak cała jej magia zawarta jest w prostocie wykonania i obłędnym smaku. Liczba jej fanów mówi wszystko – pizza to jedno z najpopularniejszych dań na całym świecie.

To tylko kilka z wielu powodów, dla których Dzień Pizzy powinien być obchodzony naprawdę hucznie. Poniżej znajdziesz nasze propozycje i inspiracje, jak w wyjątkowy sposób uczcić najlepszą potrawę, jaką wymyślił człowiek. Nie będzie łatwo, ale z naszymi pomysłami, zmienicie Międzynarodowy Dzień Pizzy w prawdziwy festiwal dobrego smaku!

Pizza Party

Wystrój godny najlepszej pizzy

Odpowiednią celebrację Dnia Pizzy trzeba zacząć od przygotowania idealnego wystroju wnętrza. Z naszymi pomysłami każdy jej kawałek będzie smakował jeszcze lepiej - tak, to naprawdę jest możliwe! Zacznijcie od super zestawu, który uprzyjemni jedzenie i przeniesie was myślami wprost do klimatycznej, rodzinnej pizzerii. Nasze kubki oraz serwetki to idealne elementy perfekcyjnego, pizzowego nakrycia stołu. Dodaj do tego wiszącą rozetę,która wraz ze złotymi balonami w kształcie liter stworzy wnętrze tak wspaniałe jak Międzynarodowy Dzień Pizzy sam w sobie. Teraz wystarczy zasiąść do stołu i delektować się każdym kęsem. I pamiętaj - powinno być ich naprawdę dużo, w końcu taki dzień zdarza się tylko raz do roku!

Napisz własną historię pizzy

Dzień pizzy to idealny czas, by podjąć się własnych eksperymentów z tym cudownym daniem. Może sam upieczesz swój placek, albo zamówisz pizzę z dodatkami, o których nie pomyśleliby nawet najbardziej zwariowani pizzoholicy? Nie bój się eksperymentować, poznaj nowe smaki i puść wodze fantazji. Pamiętaj tylko, że nie możesz się oszczędzać, jeszcze jeden kawałek na pewno się zmieści, a później następny…i kolejny.

Chodzą słuchy, że amerykańscy naukowcy doszli do wniosku, iż w trakcie Międzynarodowego Dnia Pizzy nie można przytyć! Po prostu kalorie się nie liczą, a pizza staje się dietetyczna jak woda. W takim przypadku ciężko będzie sobie odmówić dodatkowej porcji sera, prawda?

Dzień pizzy, czyli powód do rodzinnego świętowania: PIZZA PARTY

Historia pizzy jednoczy ludzi. Międzynarodowy Dzień Pizzy to idealny moment, by spotkać się z bliskimi i rozkoszować rodzinnym posiłkiem. Zbierz wszystkich przyjaciół i rodzinę na wspólną kolację, złóżcie zamówienie ze swojej ulubionej pizzerii, albo sami upieczcie własne, wymyślne kompozycje. Każdy pomysł jest dobry, byle najeść się do syta i cieszyć wspólnym towarzystwem. W końcu taki dzień, jak każde prawdziwe święto, zdarza się tylko raz do roku. Zainspiruj się naszymi pomysłami i zaplanuj taki dzień pizzy, którego nie zapomnisz przez długie lata!
Blog Partybox
Pomoc Partybox

Akceptujemy płatności

Nasi partnerzy