Partybox.pl
 
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
Darmowa dostawa na zamówienia od 200 zł
  • Koszyk jest pusty
(0)
 
Twoja przeglądarka musi obsługiwać JavaScript.

3 sprawdzone pomysły na urodziny chłopca

Motyw przewodnij urodzinowej imprezy dla chłopca

Prawdopodobnie nie ma ważniejszego święta. Urodziny dzieci to dzień, na który czeka się miesiącami, wypatrując jego nadejścia. Warto postarać się o to, by nie zawieść oczekiwań – zorganizować oryginalną imprezę, np. urodziny w ogrodzie, wymyślić ciekawe konkursy i zabawy dla dzieci… tylko skąd wziąć dobry pomysł na urodziny chłopca? Jak to skąd! Z Partybox.pl! U nas pomysłów nigdy Ci nie zabraknie. A do tego – w pakiecie – znajdziesz jeszcze wszystkie niezbędne elementy do zrealizowania każdego z nich. Oto 3 najlepsze naszym zdaniem pomysły na urodziny chłopca.

Urodziny chłopca

 

1)Prawie jak własne safari. Urodziny chłopca kochającego zwierzęta i naturę

Jeżeli Twoje dziecko wciąż zafascynowane jest zwierzętami i naturą, wycieczka do ogrodu zoologicznego to całkiem niezły prezent na urodziny. Można jednak podejść do tematu zupełnie inaczej – tematyczne urodziny w ogrodzie, do tego pomysłowe zabawy urodzinowe dla dzieci? Dlaczego by nie! Zacznij od zadbania o dekoracje urodzinowe dla dzieci. Girlanda DŻUNGLA to wybór, który nasuwa się sam – możesz wykorzystać ją nie tylko do ozdoby, ale też np. do wyznaczenia strefy, w której ma się odbywać zabawa (czytaj: z daleka od bezcennej kolekcji roślin ogrodowych). A jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku naprawdę dużą niespodziankę, dekoracja kartonowa KROKODYL– zwłaszcza znaleziona przypadkiem w najmniej oczekiwanym miejscu – na pewno wzbudzi całe mnóstwo emocji! Dzika zabawa, przygoda i świeże powietrze w jednym – to nie może się skończyć niczym innym niż ogromnym przypływem apetytu. Podając przekąski i napoje, wykorzystaj tematyczne naczynia – kubeczki DŻUNGLA wąż, talerzyki DŻUNGLA tygrys i serwetki LIŚĆ (by podczas przyjęcia niezwierzęce pozostały chociaż maniery). Zwierzęca impreza na dworze to również doskonała okazja do tego, by zaproponować różne ruchowe zabawy dla dzieci na urodziny.

2) Ahoj! Obierz kurs na pirackie urodziny dla dzieci

Nic tak nie rozbudza wyobraźni jak pirackie przygody! Odpowiednie przebrania, pirackie miecze, wyjątkowe zabawy na urodziny – piracka impreza to pomysł, którego popularność nie słabnie wraz z upływem czasu. Wręcz przeciwnie – dzięki chociażby Piratom z Karaibów – wydaje się wciąż wzrastać! Jeśli więc Twój syn przepada za przygodami kapitana Jacka Sparrowa, pirackie party to znakomity pomysł na urodziny dziecka. Przy tej okazji nie powinno oczywiście zabraknąć tematycznych dekoracji i akcesoriów. Wykorzystaj kubeczki papierowe PIRACI – wypełniając je smakowitym sokiem, nie rumem (wbrew pirackiemu zwyczajowi). Podkładki papierowe PIRACI pomogą zabezpieczyć stół przed skutkami ewentualnej bitwy na jedzenie, a papierowe łódki poustawiane pomiędzy talerzami będą stanowić dodatkową atrakcję. Potrzebujesz pomysłu na oryginalne zabawy na urodziny? Okazja nasuwa się sama – odpowiednio wcześniej, po kryjomu, zakop w ogrodzie niewielki skarb i narysuj prowadzącą do niego mapę. Niech wszyscy uczestnicy imprezy wezmą udział w rozwiązywaniu zagadek. Oczywiście im bardziej utrudnisz zadanie, tym zabawa dłuższa i ciekawsza. Nie wiesz, jaki skarb zakopać? Może złote monety PIRACI? Jak skarb to skarb! Organizując konkursy i zabawy dla dzieci, nie zapomnij o nagrodach. Zapakuj je w torebki papierowe z naklejkami PIRACI – niech wszystkie rzeczy łączy jednakowy motyw przewodni.

3) Dla fanów sportu – piłka nożna na urodziny chłopca

Urodziny chłopca będącego fanem piłki nożnej? Niekiedy najlepsze pomysły to te najbardziej oczywiste, a przez to najbardziej wyczekiwane. Począwszy od zaproszenia na urodziny dla dzieci, przez zabawy urodzinowe dla dzieci, na poczęstunku kończąc, wszystko niech łączy temat piłki nożnej! Chcesz zafundować swojemu dziecku wyjątkowe urodziny? Piłka nożna to jego pasja? Zaproś wszystkich jego boiskowych kolegów, choćby na co dzień kibicowali walczącym ze sobą drużynom. Zorganizuj wielki mecz, w który do wygrania będzie np. piłka do nożnej. A do tego – całe mnóstwo doskonałej zabawy! Zaproszenia na urodziny dla dzieci PIŁKA NOŻNA zawczasu zdradzą motyw przewodni imprezy. Obrus foliowy TRAWA dowiedzie zaś, że dekoracje urodzinowe dla dzieci mogą być naprawdę oryginalne! Potrzebujesz oryginalnego pomysłu na zabawy dla dzieci na urodziny? Piłka nożna wprost skłania do tego, by zorganizować… trening. Wymyśl różne zabawy z piłką do nożnej i zmęcz nieco zaproszonych gości. Wszystko po to, by podany później posiłek smakował im jeszcze lepiej. Zmęczenie to jedno, tematyczne naczynia – drugie. Możesz np. wykorzystać talerzyki FUTBOLÓWKA i kubeczki PIŁKA NOŻNA. Na urodziny chłopca wszystko powinno mieć ręce i nogi… choć w przypadku tej akurat dyscypliny sportu można chyba powiedzieć, że wystarczyłyby nogi…

29,9 zł

Zbliżające się wielkimi krokami urodziny chłopca to doskonała okazja do tego, by sprawić najmłodszemu członkowi swojej rodziny wyjątkową niespodziankę. Z pomocą Partybox.pl będzie to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wykorzystaj powyższe propozycje – impreza z motywem przewodnim będzie jak najlepszy prezent na urodziny (ale na wszelki wypadek nie zapomnij też przynieść jakiegoś…). Pokaż swojemu dziecku, że rodzice też potrafią nieźle zaskoczyć. Również tematyczną imprezą urodzinową.
Blog Partybox
Pomoc Partybox

Akceptujemy płatności

Nasi partnerzy